LOT 5461949
Marco Evaristti cd. 'Mont Blanc', olie på lærred
Marco Evaristti f. 1976. 'Mont Blanc', sign. på bagsiden Marco Evaristti 1992. Olie på lærred. 60 x 50 cm. (74 x 64) cm.8,000
06 Nov 2019
Denmark, Kokkedal
06 Nov 2019
Denmark, Kokkedal