LOT 5461949

Marco Evaristti cd. 'Mont Blanc', olie på lærred

Marco Evaristti f. 1976. 'Mont Blanc', sign. på bagsiden Marco Evaristti 1992. Olie på lærred. 60 x 50 cm. (74 x 64) cm.8,000

06 Nov 2019
Denmark, Kokkedal

06 Nov 2019
Denmark, Kokkedal