Sold
Lot 257

Marinis,G.T.de.

De generibus et qualitate feudorum, tractatus, ordine & utilitate, nouus, ac summopere necessarius... Köln, Gymnich 1582. 8 Bl., 536 (recte 26) S., 25 Bl. - Angeb.: De feudis constitutio Karoli III. imp. Crassi dicti... Hanau, Antonius 1599. 18 Bl., 204 S. (recte 206). Flex. Prgt. d. Zt. (Schließbänder fehlen, gebräunt u. fl., best.).
Date
12 May 11:00 - 14 May 2022
Sale Price
Location
Germany, Pforzheim