LOT 85
Mårten Andersson
Brudparet. Signerad, daterad och numrerad Mårten A 1972 17/200. Färglitografi, 68 x 54 cm (bildmått).
Condition: Ej examinerad ur ram. Till synes i god kondition. Rammått: 90 x 68 cm.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala