Mercedes Benz, C220 personbil, 2014
Mercedes Benz, C220 personbil, 2014, 199000 km. standardforlygter, alufælge. Fremstår med alm. brugsspor, touchpad virker ikke, Håndtag til kølerklap løst/knækket, kølerklap stram, muligvis med mindre skævhed.
Lauritz.com garanterer ikke for bilens stand eller funktioner eller mangler. Den kan beses på adressen Kratholmvej 51, 5260 Odense S, efter aftale.
Vi anbefaler eftersyn af køretøjet, da fortrydelsesretten bortfalder ved udlevering. Udlevering af køretøjet kan kun ske på hverdage.
Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.