LOT 5274

Messing dekseldoos met reliëfdecor van putti, het interieur met donkerpaars velours bekleed, neorenaissance, gemerkt, uitvoering Erhard & Söhne, Schwäbisch Gmünd, Duitsland, eerste helft 20e eeuw -sleutel manco-, 5 x 11 x 6 cm

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht