LOT 5104
Messing dekseldoosje met floraal reliëfdecor rondom, het deksel met miniatuurportret van een vrouw, aquarel op ivoor, gesigneerd door Jean Derval (actief 1884), het interieur bekleed met groen velours, 4 x 11 x 8 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht