Militaria en diversen - Blanke wapens / Swords, daggers etc. - Nederland / Netherlands - Sabel Lichte Cavalerie Model 1813 voor Officieren, greep van roggehuid en schede enigszins roestig en beschadigd, kling voorzien van fraaie etsing, rug gemarkeerd 'J.F. Segers te Breda', zeer interessant voor restauratie