"Moeders houd uw kinderen in het gareel" Hollandse school (18e eeuw)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek

quality B

73 x 58 / 91 x 75 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek

quality B

73 x 58 / 91 x 75 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden