LOT 140-039233/0002
Nach Jean-Michel Moreau le Jeune
(1741-1814) Paar Heliogravuren, betitelt "Le Bal Masque", "Le Festin Royal", jeweils ca. 52 x 40,5 cm, gebräunt, gerahmt, (2), (Sch)
18 Mar 2019
Austria, Vienna
18 Mar 2019
Austria, Vienna