LOT 323

Navolger Adriaen van Ostade (2x) , Soeptijd; The Spectacle Seller

Navolger Adriaen van Ostade (2x)

Soeptijd; The Spectacle Seller

1x draagt naam (rechtsboven)

1x olieverf op koper, zonder lijst, 20x18 cm, 1x olieverf op paneel, 18,5x15,5 cm (met lijst: 40x37 cm)

Conditie: vernis vergeeld, craquelé, enkele krassen

12 Feb 2024
Netherlands, Hague

1x draagt naam (rechtsboven)

12 Feb 2024
Netherlands, Hague