LOT 863793
Oil painting Anders Waldur Oljemålning Anders Waldur
ANDERS WALDUR (1867-1946), copy after original, signed, dated sept 1945, oil on canvas, about 100 x 135 cm
ANDERS WALDUR (1867-1946), kopia efter orginal, signerad, daterad sept 1945, olja på duk, ca 100 x 135 cm
13 Jan 2021
Sweden, Helsingborg
13 Jan 2021
Sweden, Helsingborg