Oorlogsleed (De verklaring van de rechten van de mens) Petrus "Piet" Landkroon (1907 - 1997)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '69.

quality A

135 x 150 / 150 x 165 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A

135 x 150 / 150 x 165 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden