Unsold
Lot 6125680

Ovalt funkis spejl af blå glaseret keramik. 1940'erne. H. 60 B. 55 cm. Fremstår med brugsspor, ridser på spejl.
Timed
14 Jan 2022
Location
Denmark, Egå