PAUL DELVAUX (1894 - 1994) (toe te schrijven aan/à attribuer à/to be attributed to)
Description EN
'La toilette', 1933.
to be attributed to
'La toilette' (1933).
Pencil and charcoal on paper. Monogram and date (?) 'pd/3-33'.
Framed.
Beschrijving NL
'La toilette', 1933.
Potlood en houtskool op papier.
Gemonogrammeerd en gedateerd.
Kader.
Description FR
'La toilette', 1933.
'La toilette' (1933).
Fusain et mine de plomb sur papier. Monogrammé et daté (?) 'pd/3-33'.
Encadré.
Size: 400 x 320 mm
Description EN
'La toilette', 1933.
to be attributed to
'La toilette' (1933).
Framed.
Beschrijving NL
'La toilette', 1933.
Gemonogrammeerd en gedateerd.
Kader.
Description FR
'La toilette', 1933.
'La toilette' (1933).
Encadré.
Size: 400 x 320 mm