PAUL JOOSTENS (1889-1960)
Description EN
Sitting girl.
Pencil. Signed in pencil.
Frame.
Provenance:
ex-collection Raoul Tyriard (1898-1977).
Beschrijving NL
Zittend meisje.
Potlood. Getekend in potlood.
Kader.
Herkomst:
ex-verzameling Raoul Tyriard (1898-1977).
Description FR
Fille assise.
Crayon. Signé au crayon.
Cadre.
Provenance :
Size: 315 x 150 mm, 420 x 320 mm
Description EN
Sitting girl.
Pencil. Signed in pencil.
Frame.
Provenance:
Beschrijving NL
Zittend meisje.
Potlood. Getekend in potlood.
Kader.
Herkomst:
Description FR
Fille assise.
Crayon. Signé au crayon.
Cadre.
Provenance :