LOT 1040

PAUL JOOSTENS (1889-1960)

Description EN
Sitting girl.
Pencil. Signed in pencil.
Frame.

Provenance:
ex-collection Raoul Tyriard (1898-1977).

Beschrijving NL
Zittend meisje.
Potlood. Getekend in potlood.
Kader.

Herkomst:
ex-verzameling Raoul Tyriard (1898-1977).

Description FR
Fille assise.
Crayon. Signé au crayon.
Cadre.

Provenance :
Size: 315 x 150 mm, 420 x 320 mm

15 Jun 2023
Belgium, Antwerp

Description EN
Sitting girl.
Pencil. Signed in pencil.
Frame.

Provenance:

Beschrijving NL
Zittend meisje.
Potlood. Getekend in potlood.
Kader.

Herkomst:

Description FR
Fille assise.
Crayon. Signé au crayon.
Cadre.

Provenance :

15 Jun 2023
Belgium, Antwerp