LOT 5121
Paar Chinees porseleinen famille rose schaaltjes met bloem- en vogeldecor, midden 18e eeuw -haarlijnen en randschilfers-, 3 x Ø 12,5 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht