LOT 301

Paar imposante cornetvazen met waaiervormige hals in deels verguld en beschilderd Oud-Brussels porselein met jonge edelm

Description EN
Pair of impressive fan-shaped Brussels porcelain vases with a young nobleman with dog by the bank and a young noble lady in a sloop in polychrome biscuit. Louis Philippe period. Right vase with restorations at the bottom.

Beschrijving NL
Paar imposante cornetvazen met waaiervormige hals in deels verguld en beschilderd Oud-Brussels porselein met jonge edelman met hond bij de oever en jonge edeldame in een sloep in meerkleurig beschilderd biscuit. Louis Philippe periode. Rechtervaas met restauraties onderaan.

Description FR
Paire de vases cornet en éventail en porcelaine de Bruxelles avec jeune homme noble avec chien au bord de la rive d'un côté et jeune femme dans une chaloupe de l'autre en biscuit polychrome. Epoque Louis Philippe. Un vase avec restaurations dans la partie inférieure.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp