Unsold
Lot 5302

Paar vazen. China. 19de eeuw. Porselein. Decor in onderglazuurblauw van Chinese symbolen op celadon ondergrond. Hals

Description EN A pair of vases. China. 19th Century. Porcelain. Decor with Chinese symbols in underglaze blue upon a celadon ground. Neck with reclining Fo dogs. Beschrijving NL Paar vazen. China. 19de eeuw. Porselein. Decor in onderglazuurblauw van Chinese symbolen op celadon ondergrond. Hals met liggende Fo-honden. Description FR Paire de... more