Paar vierarmige kandelaars. Restauration periode. Zwart gepatineerd en deels verguld brons en metaal.
Description EN
A pair of four-branch candlesticks. Restoration period.
Black patinated and parcel gilt bronze and metal.
Beschrijving NL
Paar vierarmige kandelaars. Restauration periode.
Zwart gepatineerd en deels verguld brons en metaal.
Description FR
Paire de candélabres à quatre branches. Epoque Restauration.
Bronze à patine noire en partie doré et métal.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR