Paard in landschap Zeljko Premerl (1942)

Category: Schilderijen,

Gemengde techniek (olieverf op board en achterglasschildering), r.o. gesigneerd en gedateerd '79.

quality A

30 x 30 / 42 x 42 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A

30 x 30 / 42 x 42 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden