Sold
Lot 1039

Groenmarkt te Den Haag gezien naar het Westeinde, gesigneerd r.o., aquarel, 40 x 57 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info