LOT 5494645

Per Borup. Hjertearmlænke af 14 kt. tofarvet, delvist satineret guld

Per Borup. Hjertearmlænke af 14 kt. tofarvet guld, hvert led med blank overflade og satineret midte, L. ca. 19,5 cm. B. ca. 9,6 mm. Vægt: ca. 39,8 gr. Fremstår med brugsspor, lås mangler brillant.

08 Dec 2019
Denmark, Vejle

08 Dec 2019
Denmark, Vejle