Sold
Lot 1476

Peter Groenewegen (Nederlands 20e/21e eeuw), Zonder titel, gesigneerd en gedateerd l.o. '95, litho, 24,5 x 31,5 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info