Petite pendule au char en bronze doré accompagnée... - Lot 9 - MJV Soudant
Petite pendule au char en bronze doré accompagnée d’une paire de bougeoirs en marbre et bronze faisant urnes. Style Louis XVI, époque Napoléon III. Cadran émaillé signé Lefebvre fils à Paris. Ht : 19 et 17 cm.
NL: Kleine verguld bronzen wagenslinger vergezeld van een paar marmeren en bronzen kandelaars die urnen maken. Lodewijk XVI-stijl, Napoleon III-periode. Geëmailleerde wijzerplaat gesigneerd Lefebvre fils à Paris. Hoogte: 19 en 17 cm.