LOT 1359
'De Jonge Wereld', gesigneerd en gedateerd midden onder 1985zeefdruk, beeldmaat 23 x 28,5, bladmaat 50 x 50 cm, oplage 35/60
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum