LOT 5134
Polychroom beschilderde porseleinen beeldgroep: verliefd stel met lam, uitvoering Volkstedt, Rudolstadt, 19e eeuw -vinger en enkele blaadjes defect-, 18 x 15 x 11 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht