LOT 5139

Porseleinen kabinetkop-en-schotel voorzien van sepia decor in cartouche: gezicht op een ruïne langs de kust, kop gedateerd 3 Mei 1836 -twee stervormige haarlijnen in de bodem-, 9 x Ø 15 cm

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht