LOT 5119
Porseleinen schaaltje met polychroom strooibloemendecor, de rand afgezet met roze gekrulde bies en gouden bies, uitvoering Manufactuur Oud Loosdrecht, gemerkt in onderglazuur 'M.o.L.' en met blindmerk 'M.o.L.' 'L48', circa 1780 -chip-, Ø 13 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht