LOT 93

Portrait présumé de l’abbé Magnien, dernier... - Lot 93 - MJV Soudant

Portrait présumé de l’abbé Magnien, dernier confesseur de la reine de France Marie Antoinette. Huile sur toile fin XVIII ème. (Rentoilée). Dimensions : 65 x 81 cm.
NL: Vermoedelijk portret van Abbé Magnien, laatste biechtvader van de koningin van Frankrijk Marie Antoinette. Olieverf op doek eind achttiende. (Rentoilee). Afmetingen: 65 x 81 cm.

23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes

23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes