LOT 90

Quadrat-Print/ Kwadraat-Blad. Lot of 21 vols., Hilversum, Steendrukkerij De Jong, 1960-1974, ills., all orig. wr., sq. 4to.

- Partly w. (sm.) defects.

= Comprises: A. BEEKE/ E. VAN DER ELSKEN, Alphabet (1970); D. BRUNA (introd.), Liber Amicorum Steendrukkerij de Jong & Co. (1971); R. BUCKMINSTER FULLER, Een klein gedeelte uit een uitvoerige brief van - (1960); T. EPPS, Alphabet (1969); W. KATALOVOS, Organics (1962); M. KEMPERS, 3 litho's (1960); T. DE LEEUW, Muziek en techniek (1960); A. MAGALHÃES, Topografische analyse van een bedrukt oppervlak (1974); B. MAJORICK, Genesis van een compositie (1961); H. MILLER, Extra zending Schrijftaal (1967); B. MUNARI, Een onleesbaar Kwadraat-Blad (1964); P. VAN REEUWIJK, Muziekpapier (1970); G. RIETVELD, Rietveld, 1924, Schrölder Huis (1963); D. ROT, Daily Mirror (1964); W. SANDBERG, Nu (1959); IDEM, Nu 2 (1966); W. SPREEUWERS, 16 Kubussen en een speelveld (1970); S. VINKENOOG (ed.), Schrijftaal I (1961); IDEM, Schrijftaal II (1963) and IDEM, Schrijftaal III (1974).

AND 2 others, i.a. W. CROUWEL and D. VAN DE VRIE, Kwadraat-bladen. A series of graphic experiments 1955-1974 (London, 2012, col. ills., orig. wr.).

24 Nov 2020
Netherlands, Haarlem

- Partly w. (sm.) defects.

24 Nov 2020
Netherlands, Haarlem