LOT 91

Quadrat-Print/ Kwadraat-Blad. Lot of 27 vols. Hilv., Steendrukkerij De Jong, 1955-1974, ills., all orig. wr., sq. 4to.

= Comprises i.a. B. MUNARI, Een onleesbaar Kwadraatblad- An unreadable Quadrat-Print (dustwr. sl. defective along edges); W. SANDBERG, Nu, midden in de XXe eeuw; A. BEEKE, Alphabet; D. ROTH, Enlargements from 'Daily Mirror Book'; J. BONS, Genesis van een compositie; S. VINKENOOG, Schrijftaal I and II; H. MILLER, Extra Zending Schrijftaal; T. DE LEEUW, Muziek en techniek; P. VAN BOXSEL, De wonderlijke avonturen van Philomene; A.H. MULDER/ H.P. DOEBELE, Speelkaarten; M. KEMPERS, 3 litho's; A. MAGALHÃES, Topografische analyse van een bedrukt oppervlak; W. SPREEUWERS, Kubussen; W. KATAVOLOS, Organics.

AND 4 duplicates.

24 Nov 2020
Netherlands, Haarlem

AND 4 duplicates.

24 Nov 2020
Netherlands, Haarlem