LOT 6062486

Rado Jubilé herre/midsize ur

Rado, Jubilé High Tech Ceramic herre/midsize armbåndsur, quartz urværk, safirglas, sort urskive prydet med fire enkeltslebne diamanter på tilsammen 0.02 ct. TW/VVS- kvalitet, time- og minutvisere, samt datoangivelse. Integreret forgyldt og mørk blå/grøn High Tech Ceramic lænke med foldelås. Urkasse: 24x28 mm. Omkreds: 17 cm. Uret går. Fremstår med brugsspor, ridser på lås, samt mindre afslag på bagside af et keramisk led.4,000

19 Sep 2021
Denmark, Niva

19 Sep 2021
Denmark, Niva