Retur - Hermès. Birkin HAC 32 håndtaske
Hermès. Birkin HAC 32 håndtaske. Udført i midnats blå Courchevel læder med hardware af forgyldt palladium. Tasken er med klassisk forgyldt turn-lock lukning. Indvendigt med et stort rum samt 2 inderlommer, hvoraf et er med lynlås. Dustbag medfølger, hængelås og nøgle medfølger ikke. Fremstillet i 1996. H. ca. 27 cm, B. ca. 33 cm, D. ca. 17 cm. Fremstår med minimale brugsspor i forhold til alder.64,000