Ring. Late Art Déco. Bicolor goud (750/1000). Bezet met 2 diamanten in briljantslijp (samen 0.27kt, kwaliteit H P2) en 2
Description EN
Late Art deco ring. Two colour gold (750/1000). Set with 2 diamonds in brilliant cut (together 0.27ct, quality H P2) and 26 diamonds in 8/8 cut (together 1.5ct, quality G SI2).
Beschrijving NL
Ring. Late Art Déco. Bicolor goud (750/1000). Bezet met 2 diamanten in briljantslijp (samen 0.27kt, kwaliteit H P2) en 26 diamanten in achtkantslijp (samen 1.5kt, kwaliteit G SI2).
Description FR
Bague. Fin de l'époque Art Déco. Or bicolor (750/1000). Sertie de 2 diamants de taille brillant (au total 0.27 ct, qualité H P2) et de 26 diamants de taille 8/8 (au total 1.5 ct, qualité G SI2).
Description EN
Beschrijving NL
Description FR