LOT 6104677

Rundt spisebord med udtræk af mahogni

Rundt spisebord af finéret mahogni med udtræk. H. 75. Ø. 111 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker samt enkelte finérafslag.

01 Nov 2021
Denmark, Roskilde

01 Nov 2021
Denmark, Roskilde