LOT 668

Salvador Dali (1904-1989), Chevalier Royal uit de serie 'Apocalypse' (1970)

Salvador Dali (1904-1989)

Chevalier Royal uit de serie 'Apocalypse' (1970)

met potlood gesigneerd en genummerd VI/X

ingekleurde ets, bladmaat 65,5x51,5 cm (70,5x55,5 cm incl. lijst)

12 Feb 2024
Netherlands, Hague

Salvador Dali (1904-1989)

12 Feb 2024
Netherlands, Hague