Samengesteld eetkamergarnituur. Engeland. Notelaar. Bestaande uit een ronde eetkamer- of wijntafel en twee zogenaamde
Description EN
Compound dining room set. England.
Walnut.
Consisting of a round dining room or wine table, two so-called 'ladder back' armchairs and eight chairs in a late 18th-century Sheraton model. With leather seat.
Beschrijving NL
Samengesteld eetkamergarnituur. Engeland.
Notelaar.
Bestaande uit een ronde eetkamer- of wijntafel en twee zogenaamde 'ladder back'- armstoelen en acht stoelen naar laat 18de-eeuws Sheraton model. Met lederen zitting.
Description FR
Garniture de salle à manger composée. Angleterre.
Noyer.
Comprenant une table ronde en noyer et deux fauteuils et huit chaises dits 'ladder back' d'après un modèle d'époque Sheraton de la fin du 18ème siècle. Sièges en cuir.
Description EN
Walnut.
Beschrijving NL
Notelaar.
Description FR
Noyer.