LOT 6104065

Samling diverse standerlamper (29)

Samling diverse standerlamper af metal , træ og plast 2 bordlamper, H. 30 til 153 cm. Alt med brugsspor, ej efterset, mangler og defekter kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (29)

01 Nov 2021
Denmark, Roskilde

01 Nov 2021
Denmark, Roskilde