Schepen op woelige zee nabij de kust Louis Johan Hendrik Meijer (1809 - 1866)

Category: Schilderijen,Maritiem/nautica,

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd.

quality A

34.5 x 49 / 48 x 63 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

quality A

34.5 x 49 / 48 x 63 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden