LOT 30
Scuola Italiana del XVII secolo
"Cupido e putto"
Olio su tela
Italian School of the 17th century
"Cupid and putto"
Oil on canvas
76 x 51 cm
19 Apr 2021
Italy, Milan
"Cupido e putto"
Olio su tela
"Cupid and putto"
Oil on canvas
76 x 51 cm
19 Apr 2021
Italy, Milan