LOT 16
Scuola dell'Italia centrale, sec. XVII
MADDALENA
olio su tela, cm 121x96,5
Central Italian school, 17th century
MARY MAGDALENE
oil on canvas, cm 121x96,5
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy
MADDALENA
olio su tela, cm 121x96,5
MARY MAGDALENE
oil on canvas, cm 121x96,5
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy