LOT 16

Scuola dell'Italia centrale, sec. XVII

MADDALENA

olio su tela, cm 121x96,5

Central Italian school, 17th century

MARY MAGDALENE

oil on canvas, cm 121x96,5
«RTF to HTML .Net»

13 Apr 2021
Italy

MADDALENA

olio su tela, cm 121x96,5

MARY MAGDALENE

oil on canvas, cm 121x96,5
«RTF to HTML .Net»

13 Apr 2021
Italy