LOT 49
Scuola romana, sec. XVII
RITRATTO FEMMINILE
olio su tela, cm 75x61
Roman school, 17th century
PORTRAIT OF A LADY
oil on canvas, cm 75x61
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy
Scuola romana, sec. XVII
RITRATTO FEMMINILE
olio su tela, cm 75x61
Roman school, 17th century
PORTRAIT OF A LADY
oil on canvas, cm 75x61
«RTF to HTML .Net»
13 Apr 2021
Italy