LOT 39

Scuola toscana, sec. XVI

Scuola toscana, sec. XVI

RITRATTO MASCHILE

olio su tavola, cm 104x84

Tuscan school, 16th century

MALE PORTRAIT

oil on panel, cm 104x84
«RTF to HTML .Net»

05 Oct 2021
Italy

Scuola toscana, sec. XVI

RITRATTO MASCHILE

olio su tavola, cm 104x84

Tuscan school, 16th century

MALE PORTRAIT

oil on panel, cm 104x84
«RTF to HTML .Net»

05 Oct 2021
Italy