LOT 39
Scuola toscana, sec. XVI
Scuola toscana, sec. XVI
RITRATTO MASCHILE
olio su tavola, cm 104x84
Tuscan school, 16th century
MALE PORTRAIT
oil on panel, cm 104x84
«RTF to HTML .Net»
05 Oct 2021
Italy
Scuola toscana, sec. XVI
RITRATTO MASCHILE
olio su tavola, cm 104x84
Tuscan school, 16th century
MALE PORTRAIT
oil on panel, cm 104x84
«RTF to HTML .Net»
05 Oct 2021
Italy