LOT 6072026

Sebastian Wrong for Flos. Standerlampe af sortlakeret metal. Fremstillet hos Flos, model Spun. Ø. 50 cm, H. 176 cm. Fremstår med brugsspor, ridser på fod og skærm.

23 Sep 2021
Denmark, Egå

23 Sep 2021
Denmark, Egå