Sept. verlovingsfeest Melle Oldeboerrigter (1908 - 1976)

Category: Tekeningen, aquarellen, etc.,

Tekening met waskrijt, r.o. gesigneerd en gedateerd '36 - foxing.

quality B

24 x 17 / 52.5 x 41.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

quality B

24 x 17 / 52.5 x 41.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden