LOT 79

Set van 12 zilveren messen. De greep met gekroond wapen met wapenhouder in de vorm van een leeuw. Hollands gekeurd, 19e eeuw.

18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam

18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam