LOT 6891

Silver objects - Netherlands - Paar 2e gehalte zilveren pijpkomforen met koperen binnenbak aan palissander greep, vermoedelijk Groningen, 18e eeuw, diverse keuren, één komfoor mogelijk in de tijd bijgemaakt -gebruikssporen-

24 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein

24 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein