LOT 137
Sir Eduardo Paolozzi CBE RA,
Scottish 1924-2005,
Kew III; Kew; Untitled (Ducks); Turing Series;
each lithograph on wove,
each with a stamped signature,
sheets: 31 x 40.8 cm, 29 x 33.6 cm, 24.8 x 35 cm, 29.6 x 23.1 cm,
(unframed)
(ARR)
(4)
15 Jun 2023
UK, London
Sir Eduardo Paolozzi CBE RA,
Scottish 1924-2005,
each lithograph on wove,
(unframed)
(ARR)
(4)
15 Jun 2023
UK, London