LOT 6104415
Skænk af finéret eg. H. 73, 135 x 50 cm. Monteret med senere ben. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker samt huller i bagbeklædningen.
02 Nov 2021
Denmark, Roskilde
02 Nov 2021
Denmark, Roskilde