LOT 6104646

Skænk af finéret teak. H. 77, 40 x 100 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker samt huller i bagbeklædning. Manglende kantlister.

02 Nov 2021
Denmark, Roskilde

02 Nov 2021
Denmark, Roskilde