LOT 6104646
Skænk af finéret teak. H. 77, 40 x 100 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker samt huller i bagbeklædning. Manglende kantlister.
02 Nov 2021
Denmark, Roskilde
02 Nov 2021
Denmark, Roskilde